USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Residencia Familiar Centrica Xalapa Xalapa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa

ex. Residencia Familiar Céntrica Xalapa

Foglalás
2026-09-25
2026-09-26

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

23

Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Nemdohányzó

Nemdohányzó szobák

 Légkondicionálás
 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


Az 1 hálószobás Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa akár 8 vendéget is képes fogadni, és kiemelt elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Xalapa Antropológiai Múzeum, egy 3 km-es távolságra.

A Xalapai katedrális néhány saroknyira, az Ágora de la Ciudad pedig nagyjából 20 perc sétára helyezkedik el a szálláshelytől. A villa körülbelül 3,1 km-re van olyan természeti látnivalóktól, mint a Macuiltepetl Ökológiai Park.

A vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást a Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa ablakaiból.

A Xalapa városi szállás biztosít egy teakonyhát, valamint étkezővel és kültéri étkezőhellyel várja a vendégeket. Az ételek elkészítéséhez kávé/tea készítőt, sütőt és üvegárut is igénybe vehet. A Pelicanos csupán 1 km-re található. A környékbeli közlekedési lehetőségek közé tartozik a csak 10 percnyi sétára található Casa de campo buszpályaudvar.


Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó szobák
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Konyhaedények
  • Kültéri étkezősarok

Tevékenységek és relaxáció

  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Ülősarok
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Tea és kávéfőző
  • Mosógép
  • Ingyenes piperecikkek
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-21:00 között
Kijelentkezés: 11:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa Wi-Fi-t kínál.
  • ❓

    A Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa kínál konyhai felszereltséget?

    A Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha.
  • ❓

    Kik a Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa leggyakoribb vendégei?

    Bár a Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak.
  • ❓

    Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?

    Xalapa nevezetességei közé tartozik a Clavijero Botanikus Kert és a Xalapai katedrális, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül az Ágora de la Ciudad (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-25
2026-09-26

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Residencia Familiar Centrica Xalapa Villa, Mexikó

Rep. De Bogota 21, Xalapa, Mexikó

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hotels-in-xalapa.com

All rights reserved